Senior

OSIR Śródmieście zaprasza na zajęcia gimnastyczne w wodzie kobiety powyżej 55 roku życia oraz mężczyzn powyżej 60 roku życia. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora według harmonogramu. Gimnastyka w wodzie to doskonały sport dla osób starszych. W wodzie ćwiczy się mięśnie nie obciążając stawów. Gimnastyka jest łagodna dla kręgosłupa. Regularny udział w zajęciach w wodzie zapewnia poprawę kondycji fizycznej i dobre samopoczucie. Gimnastyka w wodzie opóźnia procesy starzenia, pozwala odzyskać wigor i energię. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób z nadwagą i otyłością, a także chorobami kości i artretyzmem. Zajęcia mają zbawienny wpływ na naszą psychikę – oddalają stres, relaksują, wyzwalają produkcję endorfiny zwanej hormonem szczęścia.
Udział w zajęciach możliwy po wcześniejszym zapisaniu się w recepcji pływalni lub telefonicznie 22 825-38-60 wew 110, e-mail: plywalnia@osir-polna.pl. Bilet na zajęcia kosztuje TYLKO 9 złotych. Zajęcia trwają 30 min.+15 min. czas na przebranie.

UWAGA

Informujemy, iż zajęcia Gimnastyka w wodzie dla Seniorów prowadzone będą przez instruktora OSIR od ilości min. 5 osób. Jeśli na zajęciach pojawii się mniej osób zapraszamy w ramach zajęć na „wolne pływanie”.

 

Cennik zajęć dla seniorów

Nazwa Cena Opis Dopłata Uwagi
Bilet „Pilates” dla seniora 9.00 60 min 0 Kobiety i mężczyźni (zgodnie z harmonogramem zajęć)

Harmonogram zajęć - Pilates

Dzień Godziny zajęć
Środa 8:00 – 9:00 oraz 9:00 – 10:00
Piątek 8:00 – 9:00 oraz 9:00 – 10:00

Dokumenty do pobrania