UWAGA! W każdy wtorek w godzinach 9:00 - 9:30 brak wolnych torów na pływalni. Za utrudnienia przepraszamy. | UWAGA! Zapisy na Aqua Aerobik w kasie pływalni oraz pod numerem telefonu (22) 825-38-60 wew.110.

Ogłoszenie o pracy - ratownik/instruktor ratownik

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście, zatrudni na umowę o pracę osoby na stanowiska ratownik , instruktor pływania - ratownik. Oferujemy pracę w systemie zmianowym (poniedziałek - piątek 14-22 lub 15-23). Istnieje również możliwość zatrudnienia w ramach umowy – zlecenia oraz na umowę o prace w systemie weekendowym. Wynagrodzenie zasadnicze (pełen etat) ratownik 3300-3500 zł brutto, instruktor pływania/ ratownik 3800-3900 zł brutto.

Wymagania na stanowisku ratownika:

  • kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy z ważnością nie krótszą niż 4-5 miesięcy;
  • zaświadczenie ukończenia szkolenia ratownika wodnego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność;
  • zaangażowanie;

Zakres obowiązków na stanowisku ratownika:

  • dbanie o bezpieczeństwo osób korzystających z pływalni, podejmowanie natychmiastowej akcji ratowniczej w razie wystąpienia niebezpieczeństwa;

Wymagania na stanowisku instruktor ratownik:

  • minimum uprawnienia instruktora sportu/rekreacji, specjalność: pływanie;

Zakres obowiązków na stanowisku instruktora  ratownika:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych – nauka i doskonalenie pływania;
  • pełnienie funkcji ratownika – dbanie o bezpieczeństwo osób korzystających z pływalni, podejmowanie natychmiastowej akcji ratowniczej w razie wystąpienia niebezpieczeństwa;
  • organizacja i obsługa zawodów pływackich.

CV należy składać w dziale kadr – I piętro  lub przesyłać pocztą elektroniczną na adres kadry@osir-polna.pl