Ogłoszenie o pracy - ratownik/instruktor ratownik

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście, zatrudni na umowę o pracę osoby na stanowiska ratownik, instruktor ratownik. Oferujemy pracę w systemie podstawowym,tj.od poniedziałku do piątku oraz w systemie weekendowym.

Wymagania na stanowisku ratownika:

  • kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy;
  • zaświadczenie ukończenia szkolenia ratownika wodnego;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • sumienności;
  • zaangażowania;

Zakres obowiązków na stanowisku ratownika:

  • dbanie o bezpieczeństwo osób korzystających z pływalni, podejmowanie natychmiastowej akcji ratowniczej w razie wystąpienia niebezpieczeństwa;

Wymagania na stanowisku instruktor ratownik:

  • minimum uprawnienia instruktora sportu/rekreacji, specjalność: pływanie;

Zakres obowiązków na stanowisku instruktora  ratownika:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych – nauka i doskonalenie pływania;
  • pełnienie funkcji ratownika – dbanie o bezpieczeństwo osób korzystających z pływalni, podejmowanie natychmiastowej akcji ratowniczej w razie wystąpienia niebezpieczeństwa;
  • organizacja i obsługa zawodów  pływackich.

CV z oznaczeniem stanowiska należy przesłać na adres: kadry@osir-polna.pl lub składać osobiście w dziale kadr (I piętro) w godz. 8:00 - 14:00.